يازدهمين نمايشگاه بين المللي در و پنجره و صنايع وابسته تهران

نمایشگاه بین المللی در و پنجره از نخستین دوره برپایی آن در سال 1388تا به امروز از رشد صعودی بسیار مناسبی برخوردار بوده و مورد استقبال مطلوب شرکت ها و واحدهای فعال در این صنعت واقع شده است. به رغم رکود مزمنی که در حوزه صنعت ساختمان حاکم شده و نیز شرایط اقتصادی ویژه ناشی از اعمال تحریم های خارجی، نوسانات نرخ ارز و ممنوعیت ورود کالاهای در و پنجره به کشور، استقبال بسیار خوبی از سوی فعالان صنعت در و پنجره کشور از نمایشگاه امسال به عمل آمده و نمایشگاه در فضای بسیار گسترده ای برگزار میشود. به گزارش روابط عمومی؛ شرکت سی دُر با هدف معرفی ظرفیت های بالقوه و بالفعل درکشور در زمینه تولید،‌ بازرگانی وخدمات مربوط به صنعت در و چارچوب پلی وود در ایران و همچنین ایجاد بستر های مناسب به منظور ترغیب افراد یا واحدها و پروژه ها و آشنایی دست اندرکاران با محصولات ، نوآوری ها و ظرفیت های موجود در شرکت سی دُر و تلاش برای رسیدن به استانداردهای جهانی و ارتقاء رویکرد صادرات محصول به سایر کشورها و تبادل فکر ، فناوری و محصول میان مشتریان داخلی و خارجی نمایشگاه و ایجاد ارتباط تجاری میان آنها بخشی از اهداف حضور برند سی دُر در نمایشگاه می باشد.شرکت سی دُر به عنوان بزرگترین تولید کننده دروچارچوب از جنس پُلی وود ( چوب پلاست ) همچون سنوات گذشته در این نمایشگاه حضوری پررنگ داشت. در این دوره شرکت سی دُر با رویکردی متفاوت، علاوه بر نمایش محصولات جدید خود درغرفه شماره 1، در غرفه ای جداگانه و با تمرکز بر آشنایی بازدیدکنندگان با مراحل نصب دروچارچوب و خدمات پس از فروش حضور یافت. نصب دروچارچوب های برند سی دُر ، با ابزارهای به روز و در زمان کمتر و به راحتی نسبت به موارد مشابه صورت می گیرد که این مهم، جز وجه تمایز و مزیت رقابتی شرکت سی دُر محسوب می گردد.از محصولات جدید شرکت در این دوره می توان به چارچوب CFRAME اشاره نمود که علاوه بر سهولت نصب، قابلیت نصب بر روی دیوارهای باریک و با ضخامت 8 تا 10 سانتی متر را دارد که مناسب برای انبوه سازان بوده و بهترین گزینه برای درایوال هایی نظیر ساختار کناف می باشد.

محصول دیگری که در این دوره از نمایشگاه بین المللی دروپنجره از آن رونمایی شد که مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان، طراحان و صاحب نظران قرار گرفت درِ بدون چارچوب یا به اصطلاح FrameLess بود. این محصول دارای چارچوب مخفی است که با زیبایی خاص و مدرنی که دارد توجه هر بیننده ای را به خود جلب می نماید. 

100 در صد ضد آب بودن در کنار سایر مزایای محصولات سی دُر باعث شده است که این شرکت محصولات خود را با ربع قرن گارانتی عرضه نماید.


 


سفارش درب وچهار چوب پلیوود

ادرس دفتر مرکزی

اصفهان|خیابان میر فندرسکی جنب بانک کارآفرین ساختمان مهندسین | پلاک 67
دفتر مرکزی سفارش درب

تلفن دفتر مرکزی:

031-38182000
ایمیل درب ضدآب

پست الکترونیک:

info@cdoor.ir
کپی‌رایت © ۱۳۹۵. سی دُر (بهین پیشبرد داتار)
;