حضور شرکت سی در بزگترین تولید کننده درب ضدآب در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی بیمارستان‌سازی

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی بیمارستان‌سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی سوم دیماه با حضور مقام‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، روسای برخی از دانشگاه‌های علوم پزشکی، مقام‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت و برخی از مدیران وزارت راه و شهرسازی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت

به گزارش روابط عمومی سی دُر؛ در این نمایشگاه که تا ششم دی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا شد، بیش از 120 شرکت داخلی و خارجی انواع تجهیزات و دستگاه‌های بیمارستانی و بیمارستان‌سازی را در معرض دید علاقمندان قرار دادند.


چهارمین نمایشگاه بین‌المللی بیمارستان‌سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی در فضایی به وسعت دوازده هزار متر مربع و در سالن های 35 ، 38 ، 38A و فضای باز محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا خواهد شد.

شرکت سی دٌر پیشگام در صنعت پلی وود در ایران، یکی از غرفه دارن در این نمایشگاه است که تولید درب های بیمارستانی با ویژگی آنتی باکتریال ، ضد آب ، مقاوم در برابر ضربه ، خود اطفاء ، عایق صوتی و دوست دار محیط زیست می باشد. که با حضور در چهارمین نمایشگاه بیمارستان سازی، توانست بخشی از محصولات خود را به معرض دید عموم قرار دهد.
معاون محترم وزیر راه و شهرسازی، در حضور خود در این نمایشگاه از غرفه شرکت سی دُر بازدید کردند و ضمن ابراز خرسندی از محصولات سی دُر در بدو ورود اعلام نمودند: این برند ، به جهت آشنایی نیازی به معرفی ندارد. که در ادامه مدیرعامل شرکت سی دُر ضمن استقبال از ایشان به توضیح درباره آخرین نمونه های نمایشگاهی پرداختند و هیئت همراه را همراهی نمودند.

معاون محترم وزیر راه و شهرسازی، در حضور خود در این نمایشگاه از غرفه شرکت سی دُر بازدید کردند و ضمن ابراز خرسندی از محصولات سی دُر در بدو ورود اعلام نمودند: این برند ، به جهت آشنایی نیازی به معرفی ندارد. که در ادامه مدیرعامل شرکت سی دُر ضمن استقبال از ایشان به توضیح درباره آخرین نمونه های نمایشگاهی پرداختند و هیئت همراه را همراهی نمودند.روابط عمومی

سفارش درب وچهار چوب پلیوود

ادرس دفتر مرکزی

اصفهان|خیابان میر فندرسکی جنب بانک کارآفرین ساختمان مهندسین | پلاک 67
دفتر مرکزی سفارش درب

تلفن دفتر مرکزی:

031-38182000
ایمیل درب ضدآب

پست الکترونیک:

info@cdoor.ir
کپی‌رایت © ۱۳۹۵. سی دُر (بهین پیشبرد داتار)
;